Поиск
Я ищу Агентство:
Масс-медиа:

Агентства: 3383
Масс-медиа: 1258
  Новости РеклаМастера

  Каталог масс-медиа
Первый деловой[Украина]


www.tv1.com.ua/
Контакты:
office@tv1.com.ua

Контактное лицо:
04119 Киев, ул. Семьи Хохловых, 15, офис 519
Тел.: (044) 207-47-17, 207-47-16
Почта: office@tv1.com.ua
О компании:
Перший Діловий – перший і єдиний український телеканал, який надає ділові новини і аналітичну інформацію цілодобово, сім днів на тиждень.

Це новий для України формат подачі спеціалізованої інформації для бізнес-спільноти.

Наша мета – сприяти розвитку українського бізнесу, інформуючи про ділове життя в Україні, популяризувати бізнес-інтереси країни за кордоном.

Ми прагнемо першими інформувати українських підприємців про події в економічному житті країни, надавати ґрунтовний аналіз вітчизняних та закордонних бізнес-процесів.

Над програмами Першого Ділового працює молодий, амбітний колектив, основу якого складають відомі журналісти та аналітики з великим досвідом.

Програмне наповнення

Цілодобово, сім днів на тиждень в ефірі телеканалу дивіться ділові новини та аналітичні програми.

Основу інформаційного мовлення становлять новини, які виходять у прямому ефірі щогодини.

Аналітичні огляди ринків, прогнози й коментарі експертів, представників великого бізнесу та політики в ефірі Першого Ділового чергуються з профільними програмами, присвяченими актуальним проблемам малого та середнього бізнесу.

Програмне наповнення Першого Ділового орієнтоване на підприємців, менеджерів вищої і середньої ланки, експертів і аналітиків. А також на активну частину суспільства, зацікавлену в отриманні інформації про процеси, що відбуваються в економіці, політиці України та за її межами.

Історія телеканалу

Ідея започаткувати перше в Україні ділове телебачення з’явилася на початку 2006 року.

Це було досить складним завданням тому, що такий формат вимагав значної кількості спеціалізованих журналістів і технічних ресурсів. Протягом усього 2006 року велась робота з удосконалення програмного наповнення, підбору персоналу та технічної модернізації. Було проведено досить плідну роботу щодо визначення аудиторії і стратегії позиціонування телеканалу.

У серпні 2006-го після проведення конкурсу було обрано агенцію, яка отримала замовлення на виконання робіт з графічного оформлення телеканалу. Нею стала студія 1+1 Відеодизайн на чолі з Ольгою Захаровою.

20 листопада оновлений Перший Діловий телеканал вийшов в ефір у новому кольорі. Змінилися також логотип і стилістика оформлення ефіру. Графічне оформлення стало більш динамічним та сучасним. Символом телеканалу стала стилізована літера Д, виконана в стилі хай-тек. Новий логотип відображає рух і спрямованість, динаміка є його суттю. Вже з першого погляду стає зрозуміло, що компанія ставить собі за мету посісти позицію лідера. Назва телеканалу відображає тематичну спрямованість і формат подачі інформації, орієнтованої на бізнес-спільноту.

Зараз Перший Діловий – сучасна медійна компанія, що динамічно розвивається. Партнерами компанії є відомий в Україні рейтинговий конкурс Людина Року та Секретаріат українських премій. В інформаційних та аналітичних проектах телеканалу беруть участь відомі українські та закордонні фахівці з економіки, політики та права.

Завдяки розвинутій кореспондентській мережі глядачі щодня отримують оперативну інформацію про події, що відбуваються в регіонах України. Телеканал присутній у мережах більшості кабельних операторів України.

Регион вещания / распостранения

Если Вы хотите изменить или добавить информацию о Вашей компании, отправьте запрос на адрес ad@advertising.ua
Если Вы нашли ошибку на сайте, сообщите нам об этом на admin@advertising.ua. Мы будем Вам признательны!
Агентства Масс-медиа О проекте Реклама на сайте Личный кабинет
Наверх ↑
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100