Поиск
Я ищу Агентство:
Масс-медиа:

Агентства: 3383
Масс-медиа: 1258
  Новости РеклаМастера

  Каталог масс-медиа
K1[Украина]


www.k1.tv
Контакты:
intercom@inter.ua

Контактное лицо:
Україна, Київ, 04060 вул. Щусєва, 26
О компании:
К1. Інший вимір
Телебачення — своєрідний Соляріс, створений людьми. Він живе за своїми законами, впливає на спосіб мислення, пропонує ідеї, провокує суспільні трансформації, при цьому залишається привабливим і таємничим. Телебачення завжди — Інший Вимір.

Аудиторiя каналу
К1 — загальнонаціональний інноваційний канал, універсальний за жанровим наповненням. Програмна політика телеканалу — власне виробництво інформаційно-публіцистичних програм, які відповідають найвищим професійним стандартам та очкуванням сучасної аудиторії.
К1 спрямований на свою цільову аудиторію — середній клас. Саме тому ефір К1 вибудовується адресно, враховуючи потреби цієї аудиторії. Вона молодша за глядачів інших національних каналів (25-45 років), освіченіша, має високій рівень зайнятості і прибутків. Її представники — активній споживачі товарів і послуг.
За цим принципом формується наповнення і ефірні позиції основних лінійок. К1 пропонує глядачу лише якісні програми, кіно та серіали, створюючи сучасне, динамічне, інтелектуальне телебачення.
Якість ефірного наповнення, його оформлення — все це визначає сприйняття каналу аудиторію і є запорукою зміцнення К1 як національного телевізійного бренду.
Регион вещания / распостранения

Если Вы хотите изменить или добавить информацию о Вашей компании, отправьте запрос на адрес ad@advertising.ua
Если Вы нашли ошибку на сайте, сообщите нам об этом на admin@advertising.ua. Мы будем Вам признательны!
Агентства Масс-медиа О проекте Реклама на сайте Личный кабинет
Наверх ↑
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100