Поиск
Я ищу Агентство:
Масс-медиа:

Агентства: 3383
Масс-медиа: 1258
  Новости РеклаМастера

  Каталог масс-медиа
Молочна промисловість[Украина]


www.molprom.com.ua
Контакты:
info@molprom.com.ua

Контактное лицо:
тел: +380 44 458 0154
факс: +380 44 451 4545
О компании:
Журнал \"МОЛОЧНА ПРОМИСЛОВІСТЬ\" видається з 2002 року. З січня 2003 року журнал є зареєстрованим виданням ВАК України.

До редколегії видання входять найвідоміші фахівці молочної та суміжних галузей, представники науки, виробництва, ветеринарії, охорони здоров\'я, консультанти з економіки, фінансів та маркетингу.

Науковий консультант видання, проф. О.П.Чагаровский, є Секретарем Національного комітету України в Міжнародній молочній федерації (IDF - International Dairy Federation).

Завданням журналу є оперативне висвітлення стану молочної галузі України, надання читачам інформації про нові технології і наукові розробки як в Україні, так і за кордоном. Ми приділяємо увагу всім ланкам виробництва - від виробництва сировини до одержання продукту.

Журнал публікує матеріали про інгредієнти, новітні технології і обладнання, коментарі спеціалістів з питань безпеки харчових продуктів, дані про тенденції споживання молочної продукції та інше. Ми також надаємо свої сторінки для обговорення проблеми підготовки кадрів галузі, питань обміну досвідом, міжнародної співпраці.

В журналі публікуються важливі нормативні документи, статистичні дані та інформація про основні події на молочному ринку України та світу.

Метою видання є об\'єднання зусиль всіх спеціалістів молочної галузі України для виведення її на сучасний рівень виробництва та досягнення конкурентоспроможних позицій на світовому ринку.

Если Вы хотите изменить или добавить информацию о Вашей компании, отправьте запрос на адрес ad@advertising.ua
Если Вы нашли ошибку на сайте, сообщите нам об этом на admin@advertising.ua. Мы будем Вам признательны!
Агентства Масс-медиа О проекте Реклама на сайте Личный кабинет
Наверх ↑
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100