Поиск
Я ищу Агентство:
Масс-медиа:

Агентства: 3410
Масс-медиа: 1266
  Новости РеклаМастера

  Каталог масс-медиа
ТелеКритика


www.telekritika.kiev.ua
Контакты:
info@telekritіka.kiev.ua

Контактное лицо:
тел/факс - 577-03-58.
О компании:
Український читач і глядач потребує і заслуговує на професійну журналістику. Професійна у нашому розумінні - це розумна журналістика, що робиться з чесними намірами, ґрунтується на фактах, а не на чутках та домислах, служить громадянам, а не урядам і видавцям, і зрештою прагне одного - пошуку правди. Професійна - це журналістика, що підриває владу й інтереси тих, хто позбавляє нас інформації: основи всіх інших громадянських прав і свобод. Втім, професійна журналістика потрібна не тільки суспільству, а й самим журналістам. Адже тільки професійна журналістика, яка дотримується принципів професійної етики, дає нам те, що не купується і не продається - незаплямовану репутацію. І тільки перед незаплямованою репутацією, у свою чергу, безсила навіть найстрашніша з цензур - \"цензура смерті\", яка часто зустрічається в країнах з нерозвиненою демократією.

Виходячи з такої точки зору на професійну журналістику, ми і будемо намагатися аналізувати процеси, що відбуваються у вітчизняних ЗМІ, насамперед, на ТБ. Ми будемо прагнути неупередженої, точної, зваженої і збалансованої телекритики, що не даватиме приводу для образ, а тільки - для дискусій. Така телекритика буде відстоювати право глядача на отримання достовірної інформації, якісних розваг і вихідного матеріалу для \"роботи думки й душі\". Тобто право глядача не бути обманутим у своїй прихильності до ТБ як до неординарного і ненудного співрозмовника.

Ми сподіваємося на творче співробітництво з колегами з інших видань, на їхню підтримку і впевненість у тому, що всі ми робимо одну загальну справу: задаємо питання суспільству, показуючи як його переваги, так і недоліки. З вірою в себе, в наших розумних читачів і талановитих колег ми і розпочинаємо цей проект.

Некомерційний проект \"Телекритика\" започатковано завдяки цільовому гранту, наданому у серпні 2001 року Федеральним урядом США громадській організації \"Інтерньюз-Україна\". З осені 2002 року проект фінансується: неурядовою неприбутковою організацією The National Endowment for Democracy (NED); Фондом \"Відродження\"; міжнародною консалтинговою компанією

Если Вы хотите изменить или добавить информацию о Вашей компании, отправьте запрос на адрес ad@advertising.ua
Если Вы нашли ошибку на сайте, сообщите нам об этом на admin@advertising.ua. Мы будем Вам признательны!
Агентства Масс-медиа О проекте Реклама на сайте Личный кабинет
Наверх ↑
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100